nmrcenter.chem.uoi.gr

Home Εκπαίδευση & Πιστοποίηση Χρηστών

Ερευνητές και φοιτητές των τμημάτων Χημείας, Φυσικής, Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών, Μηχανικών Επιστήμης Υλικών, Ιατρικής Σχολής μπορούν να χρησιμοποιήσουν τις εγκαταστάσεις του Κέντρου NMR μετά τη κατάρτισή τους. Σύμφωνα με τους κανόνες λειτουργίας του Κέντρου NMR ερευνητές και φοιτητές πρέπει να ακολουθήσουν τα παρακάτω προκειμένου να πιστοποιηθούν ως NMR χρήστες:

• Επικοινωνία με το προσωπικό του NMR ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ) για έκφραση ενδιαφέροντος
  • Παρακολούθηση του σεμιναρίου χρήσης NMR εφόσον και όταν συμπληρωθεί κατάλληλος αριθμός χρηστών
  • Εξοικείωση με την λήψη φασμάτων παρουσία επιβλέποντος διαπιστευμένου χρήστη
  • Ζητείστε να εξεταστείτε όταν αισθάνεστε έτοιμοι για να γίνετε χρήστες NMR
  • Μετά την επιτυχή εξέταση, παίρνετε την κάρτα διαπίστευσης χρήστη και μπορείτε να χρησιμοποιείτε τις υποδομές του κέντρου ανάλογα πάντα με το επίπεδο χρήστη που έχετε πιστοποιηθεί.

Login Form

mod_vvisit_counterToday3